<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Haberler

 • İstanbul Kalkınma Ajansı bünyesinde kurulan Invest in İstanbul Yatırım Ofisi için hazırlanan "Why İstanbul" başlıklı infografik video yayınlandı. Videoda İstanbul'un uluslararası yatırımcılar için neden doğru adres olduğu anlatılıyor. 

 • İstanbul Kalkınma Ajansı Tanıtım Filmi

  İstanbul Kalkınma Ajansı için hazırlanan, ajansın fon desteği verdiği projelerinin ve misyonunu tanıtıldığı video film yayınlandı. Film, "6 yılda çok çalıştık, hayata geçirdiğimiz 700’ü aşkın projeyle İstanbulluların hayatına dokunduk." sloganı ile yayınlandı. "İstanbul’u Geleceğe Taşıyoruz" konulu basın toplantısında tanıtıldı ve ulusal basında büyük ilgi gördü

 • Kuzey Kıbrıs Ekonomisi-Rekabet Edebilirlik Raporu

  Kıbrıs Türk Ticaret Odası için hazırlanan "Kuzey Kıbrıs Ekonomisi - Rekabet Edebilirlik Raporu", KKTC ekonomisi için detaylı bir analiz içeriyor. Bu yıl "Standardizasyon" teması ile ile yayınlanan rapor Freebirds bünyesinde yayınlanıyor. 

  Okumak için tıklayın

    

 • Yaşam Pınarım yeniden yayında

  Yaşar Holding'in Pınar markası için yayına hazırladığımız Yaşam Pınarım Dergisi, bir yıllık bir aradan sonra yeniden okuyucuları ile buluştu. Bu sayıdaki konular arasında "Beslenme çantalarına sağlıklı menüler", "Anne sütünü arttırmanın yolları" ve "Laktozsuz Süt ve Süt Ürünleri Hakkında Bilmedikleriniz" gibi sağlık konularının yanı sıra, "Çocuklara nasıl sorumluluk kazandırılır?" ve "Çocuk ve Spor" gibi eğitim ve "Kış Tatilinin en güzel rotaları" gibi gezi konuları da yer alıyor. 

  Derginin içerisinde yer alan Pınar ürünleri ile hazırlanmış birbirinden farklı lezzetli tarifleri de unutmamak gerek. 

   

   

 • ICVB İstanbul Tanıtım Filmi

  ICVB için hazırladığımız, İstanbul'da 2016 yılında yapılan kongrelerin anlatıldığı video yayınlandı. 

   

 • Dyorum 13 Yayında

  Binbir emek verip hazırladığınız süsleri yılbaşından sonra kaldırıp atmak yerine farklı formlarda değerlendirerek evinizin dekoruna şık bir katkı sağlayabilirsiniz. Eviniz yeni yıla yeniliklerle girerken kendinizi de ihmal etmemeniz gerekir. Hasta olmamak için sıkı ve doğru giyinmenin yanı sıra doğru beslenmek de önemli. Kış hastalıklarına karşı hangi meyveler iyi gelir? Eski mobilyalar nasıl yenilenir? Kışın bahçe bakımı nasıl yapılır? Bunun gibi pek çok sorunun cevabını Dyorum’un bu sayısında sizler için hazırladık.

 • Egeplus Kış sayısı çıktı!

  Egeyapı için hazırladığımız iyi yaşam dergisi Egeplus'un 6'ıncı sayısı çıktı! Bu sayımızda "Kat Bahçeleri", "Açık Hava Müzesi: İstanbul", "İstanbul’un Mega Projeleri", "Periler Vadisi Kapadokya", "En Güzel Kış Kokuları", "2016-2017 Kış Modası", "Elişi Dünyası", "Küçük Alanlar İçin Dekorasyon", "Twitter'in Mucidi: Jack Dorsey", "Denizden Gelen Sıradışı Lezzetler" ve "Herkes için Boks" konuları işleniyor. 

 • Bebek Dergi Kasım ve Aralık sayıları yayınlandı...

  Bebek Dergi Kasım ve Aralık ayında dopdolu içeriği ile yayınlanmaya devam etti. Kasım ayında Tan Sağtürk, Aralık ayında da Alp Kırşan ve ailesini sayfalarımıza konuk ettik. "Anne adayı grip olursa", "Doğum sonrası merak edilen 10 soru 10 cevap", "Kış sebzelerini sofranızdan eksik etmeyin", "Öksürük nöbetleri geçmiyorsa dikkat!", "Bulantılar ne zaman geçecek?", "Hamilelikte hangi testleri yaptırmalısınız?", "Anne adayları bakımla ilgili en çok neleri merak ediyor?" ve "Önce doğum sonra güzellik" gibi konular sayfalarımızda yer aldı. 

 • Eroğlu Haber yeni sayıları

  Eroğlu Holding için hazırladığımız Eroğlu Haber'in yeni sayıları Eylül ve Kasım 2016 sayıları yayınlandı. Bu sayıların içeriğinde Eroğlu Group şirketlerinin haberleri yanı sıra Anadolu'dan gezi ve lezzet yazıları da yer alıyor. 

 • Dergilerimiz Emlak Fuarı'nı taçlandırdı!

  Bu yıl beşincisi düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda iki adet dergimiz boy gösterdi. Ofton İnşaat için hazırlanan Ofton Look ve Beyttürk İnşaat için hazırlanan Beyttürk&more dergilerimiz fuarda yoğun ilgi gördü. 

   

 • Beyttürk&more yayın hayatına başladı.

  Beyttürk İnşaat için hazırladığımız Beyttürk&more Dergisi yayın hayatına başladı. Dergi içeriğinde yabancılar için emlak yatırım ve alım rehberi, gezi ve lüks konuları bulunuyor. 

  Beyttürk&more

 • Bebek Dergi Ekim Sayısı Çıktı!

  Freebirds Yayıncılık'ın ebebek için hazırladığı Bebek Dergi'nin Ekim sayısı yayınlandı. Bu sayıda Ceren Aksan Mumcu ve Gökhan Mumcu çiftini sayfalarımıza konuk ettik. Ayrıca, "İleri yaş hamileliği hangi riskleri getiriyor?", "Yüksek ateş böbrek reflüsüne işaret olabilir", "Emzirirken annelerin en sık karşılaştığı sorunlar", "Ağlama nöbetleri kolik işareti olabilir" ve  "Zihinsel zeka mı, duygusal zeka mı?" konuları yer alıyor. 

 • Dyorum 12. Sayı yayınlandı

  Türkiye'nin en eski ve büyük boya firmasi Dyo için hazırladığımız dekorasyon ve yaşam dergisi Dyorum'un 12. Sayısı yayınlandı. Dergi her zaman olduğu gibi dopdolu dekorasyon ipuçları veriyor.

   

 • Ofton Look Eylül Sayısı

  Prestijli yaşam dergisi Ofton Look'un Eylül sayısı çıktı. Bu sayıda Japonya'yı ziyaret ediyor, Kadıköy'ün yükselen değeri Yeldeğirmeni'nde geziniyoruz. Moda çekimlerimiz her zamanki gibi göz kamaştırıcı. Ünlülerin lüks evleri, Whatsapp'ın kurucusu Jan Koum ve daha birçok ilgi çekici konu yeni sayımızda...

  Okumak için tıklayın

 • Bebek Dergi Eylül sayısı yayınlandı!

  ebebek için yayınladığımız Bebek Dergi Eylül sayısı yayınlandı. Bu sayıda Gökhan Türkmen ve kızı Nil Rona ile keyifli bir söyleşi var. Ayrıca "Anne adayının tüketmesi gereken besin", "Başarılı emzirme nasıl olmalı?", "Ailelerin en çok sorduğu 5 soru 5 çözüm!" ve "Alerji mi enfeksiyon mu?" konularını da bu sayımızda bulabilirsiniz...