<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

KURUMSAL YAYIN ÇÖZÜMLERİ 

Kurumunuzu anlatmakta sadece reklam mecralarını kullanmak yetersiz kalabilir. Kurumsal iletişimde en önemli araçlar kurumsal yayınlardır. Kurumunuza özel yayın projeleriyle hedef kitlenize kendinizi daha iyi anlatabilir, prestijinizi yükseltmekle birlikte anlatmak istediğiniz mesajları daha etkili aktarabilirsiniz.

 

KURUMSAL DERGİLER


Hiçbirşey sizi kendi derginizden daha iyi anlatamaz. Kurumsal derginiz sizin en etkili letişim aracınızdır. FreeBirds, pazarlama iletişimi kavramı çerçevesinde yayın projeleri yapacak tüm insan kaynaklarına ve altyapıya sahip bir kuruluştur. Firmamız özel yayın içeriğinin üretilmesi, tasarımların hazırlanması, yayın danışmanlığı ve kaliteli basım konusunda tecrübelidir. Projelendirilen yayının firmanın isteklerini karşılayacak, evrensel yayın ilkelerini uygulayarak kaliteli bir yayın olacak şekilde olmasına en üst seviyede özen gösteririz.

 

TABLET PROJELERİ


Günümüzde tablet üzerinden yapılan yayınlar oldukça önem kazanmıştır. Özel geliştirilmiş bir içerik projenin etkisini artıracaktır. FreeBirds tablet projelerini içerik aşamasından tasarım ve yayın aşamalarına kadar yürütebilmektedir.

 

TEMATİK KİTAPLAR VE ÖZEL PROJELER


Kurumlar, sadece kendilerini anlatan değil, toplumun ilgil duyduğu konularla ilgili de yayın projeleri yapmaktadır. Bu yayınlar toplumsal kültüre katkı yaparak firmalarının saygınlığı artırmaktadır. Örnek verecek olursak, kurulumuzun, faaliyet gösterdiği bölgenin ve iş kolunun tarihçesini hazırlatıp, bunu topluma ve müşterilerine armağan edebilir. Ayrıca, faaliyet gösterilen sektör hakkında yapılan yayınlar da firmanın kendi sektörü içerisindeki yerini sağlamlaştırır.

 

KURUMSAL KİTAPLAR


Kurum tarihleri, broşür ve kataloglar, kurum içi bültenleri, müşteri odaklı dergiler, eğitim kitleri ve faaliyet raporları özel bir tema ile tasarlandığında çok etkili bir iletişim aracı olabilir. Sizi anlatan yayın projeleri, reklam çalışmalarının getiremeyeceği bir prestijisize kazandırır. Freebirds size özel olanı, hem tasarım olarak ortaya çıkarır; sizi, sizin için sizin arzu ettiğiniz hedef kitleye anlatır.